• Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/24 - Prefektura Rakowiecka

• Drodzy Uczniowie i Rodzice,

4 września rozpoczynamy nowy rok szkolny 2023/24. Serdecznie zapraszamy klasy 5 i 6 na krótkie powitanie, które odbędzie się o godzinie 8.20 w auli, a klasy 7 i 8 na godzinę 9.00.

Po wspólnym powitaniu spotkacie się z wychowawcami, którzy wprowadzą Was w nowy rok szkolny. Przypomną między innymi obowiązujące zasady dotyczące oceniania, zachowania jak i bezpieczeństwa w szkole. Otrzymacie swoje szafki (na ubrania i podręczniki), a uczniowie klas 5 będą mieli okazję poznać nowy dla nich budynek Prefektury Rakowiecka.

Tego dnia zabierzcie ze sobą plecaki szkolne, ponieważ czekają na Was skompletowane podręczniki.

Wspólny czas z wychowawcami przewidziany jest do godziny 10.45, a po tym czasie rozpoczynamy lekcje zgodnie z planem.

Jednocześnie informujemy, że plan udostępniony zostanie na naszej stronie internetowej 30 sierpnia,  po przyjęciu go przez Radę Pedagogiczną.

Czekamy na Was!

Monika Gall