• Informacja o wolnych miejscach w klasach 5-8

• Informacja o wolnych miejscach w klasach 5 w roku szkolnym 2024/25

Rozpoczynamy rekrutację uzupełniającą na rok szkolny 2024/25 do klas 5.
        Dysponujemy 8 wolnymi miejscami.

Informacja o wolnych miejscach w klasach 5-8 w roku szkolnym 2023/24

Trwa rekrutacja uzupełniająca na rok szkolny 2023/24 do klas 5-8.
        Dysponujemy wolnymi miejscami w liczbie:

- do klasy 5 w roku szkolnym 2023/24: brak miejsc

- do klasy 6 w roku szkolnym 2023/24: brak miejsc

- do klasy 7 w roku szkolnym 2023/24: 4 miejsca

- do klasy 8 w roku szkolnym 2023/24: 1 miejsce

Zasady okresu próbnego (dot. rekrutacji uzupełniającej):

1. Uczeń ubiegający się o przyjęcie do szkoły obowiązkowo:

a) pisze testy sprawdzające z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego (reading&listening + speaking) - koszt 200 zł. Jeśli testy wyjdą pozytywnie...

b) uczestniczy w tygodniowym okresie próbnym (od poniedziałku do piątku).

2. Podczas okresu próbnego kandydat bierze udział w zajęciach dydaktycznych w klasie, o przyjęcie do której się stara. Obowiązuje go aktualny plan lekcji danej klasy, który jest umieszczony na szkolnej stronie internetowej.

3. Celem okresu próbnego jest poznanie szkoły, kolegów i nauczycieli oraz sprawdzenie poziomu kompetencji kandydata, jak również umiejętności komunikacji zarówno w grupie rówieśniczej, jak i w kontaktach z dorosłymi.

4. Kandydat powinien posiadać: notatnik, przybory do pisania, przybory geometryczne, strój gimnastyczny (dres), obuwie sportowe, obuwie na zmianę (w zależności od pory roku i pogody).

5. Za tydzień próbny obowiązuje opłata w wysokości 550 zł - płatna gotówką w sekretariacie szkoły.

6. W czasie okresu próbnego kandydat ma możliwość korzystania ze szkolnych obiadów. Wysokość opłat za obiady (płatne wyłącznie gotówką) wynosi odpowiednio: zupa - 4,50 zł, drugie danie - 16,50 zł, pełny zestaw - 17,50 zł.

7. Dyrektor Szkoły w ostatnim dniu tygodnia zaprasza rodziców na rozmowę podsumowującą przebieg okresu próbnego. Podczas rozmowy podejmowana jest decyzja odnośnie przyjęcia kandydata do szkoły.