• Powracamy do czerwca 🌞

• W tym roku nasze absolwenckie klasy ósme brały udział w projekcie "Mural na Rako" 🎨

Projekt składał się z dwóch etapów, z których pierwszym była wycieczka do Łodzi, w celu zapoznania się z techniką oraz stylem sztuki Muralu, drugi etap natomiast odbył się już w szkole na Rako.

Uczniowie, pod okiem Pani Marty Żydok, brali udział w warsztatach, na których nauczyli się robić szablony oraz tworzyli prace w stylu graffiti 🌇🌆🏙

Wielkoformatowe prace będą ozdobą fasady naszej szkoły i oczywiście niezapomnianą pamiątką po naszych Absolwentach, na których odwiedziny czekamy we wrześniu! 🥰🥰🥰

• Karta Rowerowa 2022

• W tym roku aż siedem klas przystąpiło do egzaminu na Kartę Rowerową.

Na lekcjach uczniowie szlifowali widzę z zakresu przepisów ruchu drogowego oraz znajomości znaków drogowych.

Zdali wszyscy, którzy przystąpili do egzaminu i tym samym odnieśli wielki sukces!

Serdecznie gratulujemy!

Pozostaje jedynie wykorzystać podczas wakacji nabyte umiejętności i ruszyć w drogę! :)